Szerb Nemzetiségi Önkormányzat
  
Szokics Elekné
elnök
Szokics Mitó
elnökhelyettes
Szokics Pájó
hitelesítő
     

     
2021.
     
2021.05.31.

2021.04.19.

2021.02.15.

2021.02.10.

2021.01.27.

2021.01.06.

     
2020.
     
2021.02.10.

2021.01.27.

2021.01.06.

2020.10.14.

2020.08.05.

2020.07.03.

2020.02.13.

2020.01.30.

   
2019.
     

2019.12.04.

2019.11.13.

2019.10.28.

2019.08.07.

2019.07.10.

2019.06.26.

2019.05.08.

2019.02.13.
Ø

     
2018.
     

2018.12.05.

Közmeghallgatás


2018.11.13.

2018.08.08.
Ø

2018.06.27.
Ø

2018.04.18.
Ø

2018.02.14.
Ø

2018.01.24.
Ø

      
2017.
     
2017.12.13.
Ø

2017.11.08.
Ø

2017.08.16.
Ø

2017.06.28.
Ø

2017.05.30.
Ø

2017.04.19.
Ø

2017.02.15.
Ø

2017.01.24.
Ø

      
2016.
     
2016.12.14.
Ø

2016.11.30.
Ø

2016.08.17.
Ø

2016.07.07.
Ø

2016.05.30.
Ø

2016.02.18.
Ø

2016.01.27.

   
2015.
     
2015.12.08.
Ø

2015.12.08.

Közmeghallgatás

Ø

2015.08.17.
Előterjesztések

2015.07.02.

2015.04.21.

2015.02.16.

    
Jegyzőkönyvek